Szanowni Klienci,
od dłuższego czasu zastanawialiśmy nad małą rewolucją w temacie karnetów. Z początkiem roku nastąpiła aktualizacja cennika, a wraz z nią kilka zmian – w tym podział karnetów na dwa typy:
-karnet strefa basenowa
-karnet sauna + basen
Na tamten moment nie mieliśmy jeszcze gotowej atrakcyjnej alternatywy dla dotychczasowego karnetu, która jednocześnie była realna do wprowadzenia przez nasz system. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy radośnie ogłosić… MAMY TO! Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.
Do tej pory fundamentalną zasadą karnetu była jego ważność na 30 dni kalendarzowych, co w sumie dawało 60 godzin do wykorzystania, jednakże nie pozwalał on na wejście dłuższe niż 2 godziny. Od dziś Państwa karnety nadal pozwalać będą na skorzystanie z 60 godzin, lecz nie trzymamy się już sztywnej zasady jak do tej pory, że karnet jest ważny 30 dni. Teraz to Państwo będziecie zarządzać czasem swojego karnetu. Będziecie mogli skorzystać z wejścia na 2 GODZINY lub 4 GODZINY. Jeśli 2 godziny to dla Was za mało i wolicie przyjść co drugi dzień na 4 godziny – nie ma problemu! Wystarczy, że zadeklarujecie przy kasie pobyt 4 godzinny. Jeśli przyjdziecie co drugi dzień na wspomniane 4 godziny to wciąż Wasz karnet wystarczy na miesiąc. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się przychodzić codzienni na 4 godziny, ważność karnetu skończy się po dwóch tygodniach. Nie musicie deklarować konkretnego wejścia na cały okres ważności karnetu. Możecie raz korzystać z krótszego wejścia, innym razem z dłuższego. Tylko od Was zależy jak rozdysponujecie czas.